KONST / Litografier / Färglitografi 9199623
nr 919 9623
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi , Nisse Zetterberg (1910-1986), Stilleben, 38/360, signerad. 1969, motivet: 34x34
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:03:36
20/10 14:32:47
100 kr
20/10 16:58:03
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg